גשר מוברג קבוע

נשלף

חברת ננומיל דנטאל סולושנס בע"מ פיתחה גשר המוברג על גבי שתלים עם מנגנון נעילה מתקדם שמקנה אסטטיקה מעולה ופה נקי בריא ורענן תמיד. רופאי שיניים לא צריכים להתפשר עוד על אסטטיקה וניקיון הפה. אנו עובדים בישראל עם מעבדות נבחרות במסגרת מחירים נוחה ואטרקטיבית.

 

הגשר של ננומיל מעניק תמיכת שפה, buccal flange, ללא הצטברות מזון, מונע שריקות אויר בעת דיבור וחוסם מעבר מזון ורוק. שליפת הגשר נעשית על ידי המטופל עצמו ללא מאמץ תוך שניות. המטופלים שלנו הינם בגילאי 40 עד 90 ובכלל זה המטופל המבוגר ביותר שלנו בגיל 94 הסובל בנוסף מפרקינסון ומפעיל בקלות את כפתורי הנעילה כפי שניתן לראות בסרטון האחרון בעמוד המדיה.

הטכנולגיה שלנו מוגנת במספר פטנטים ונתמכת ב-11 שנים של ניסויים קליניים בשילוב מחשוב מתקדם כדי לאזן את חלוקת העומסים בין השתלים ולשפר את שרידות העצם סביבם. ההנדסה של הקורה והרוכב פותרת זוויות קיצוניות בין שתלים ומסתפקת בפחות שתלים. היבט זה מאפשר לרופא להתקין שתלים בלסת המטופל במקום בו יש הכי הרבה עצם ולתת למערכת שלנו לפתור את יתר בעיות העומסים.

Home   Technology    Products

אינדיקציות קליניות

  • במקרים של לסת חסרת שיניים ומחסור בעצם

  • ספיגה גדולה של עצם ודרוש פלאנג' בוקאלי גדול לתמיכת שפה

  • אם במקום הרצוי לשתל אין מספיק עצם

  • כאשר נדרשת רמה אסטטית ופונקציונלית גבוהה

  • כשהמטופל רוצה הגיינה מושלמת ועצמאות משלו

 

 

תהליך הזמנה

 העבודה מתבצעת במעבדות נבחרות והתהליך זהה להזמנת גשר רגיל. שולחים למעבדה מודל גבס או קובץ דיגיטלי ומצרפים העמדת שיניים. בוחרים על גבי טופס הזמנה את המוצר והחומר הרצויים. המעבדה שולחת את הגשר המוכן לרופא.

לקבלת טופס הזמנה שלחו מייל לכתובת: info@nanomillds.com

 

הגשרים שלנו מתאימים לכל סוגי השתלים ומיוצרים בכרסום מבלוק טיטניום מלא grade 5 מצופי אקריל או חרסינה ברמת דיוק אמיתית של 20-7µ.

לגשרים ניתנות 7 שנות אחריות.